Tasarım ve Prototip Üretimi konusunda 2011 yılından günümüze deneyimli kadrosu ile Kabsis, savunma sanayi, otomasyon ve ticari araç uygulamaları başta olmak üzere birçok uygulamada hizmet vermektedir. Toplamda 2500m² kapalı alanı ile  İstanbul ve Sakarya olmak üzere iki ayrı üretim merkezleriyle milli ve özgün olarak Tasarım ve Prototip Üretimi yapılmaktadır.  Tasarım ve Prototip Üretiminde, proje başlangıcından sonuna kadar ara kontrol ve test prosesleri ile  hata payı sıfıra indirilmektedir. İhtiyaç duyulduğunda saha mühendisleri tarafından sistem üzerinde prototip ve tasarım desteği verilmektedir. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren Kabsis, yıllar içerisinde özellikle kara araçları ve sistemleri, havacılık çalışmaları, silah sistemleri, araç üstü ekipmanları ve deniz platformlarında bir çok çalışma yapmıştır. Düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitimler ile kalitesini en üst seviyede tutarak müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için gerekli özeni göstermektedir.

Kalite ve Test

Üretilen tüm sistemler sektörün gerektirdiği test cihazları ile kalite standartlarına uygun olarak test edilmekte ve istenildiği takdirde tüm raporlarıyla birlikte teslim edilebilmektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için info@kabsis.com.tr  adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Kabsis Kablo Sistemleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

©2024 Kabsis® Tüm hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir içerik/görsel kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?