Keba Uyumlu Servo Motor Kablo Setleri, servo motor sinyal kabloları ve servo motor güç kabloları olarak ihtiyaç duyulan Keba servo motorlara uygun şekilde Kabsis’ in uzman kadrosu tarafından istenilen metrajlarda üretilmektedir.

Keba servo motorların sistem ile bağlantısında kullanılan servo motor encoder kablo setleri, servo motor kablo resolver setleri ve servo motor güç setleri uygulamanın gereksinimlerine göre hareketli ortam veya sabit ortam kablolarından yüksek kaliteli konnektörlerle imal edilmektedir.

Zengin stoklarıyla Kabsis uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Acil ihtiyaç duyulan servo kablo setlerinde, Kabsis Kablo Sistemleri olarak müşteri memnuniyetine verdiği önem ve hizmet politikası gereğince  ürünlerin stoklarında olması durumda 24 saat içinde hızlı teslimat hizmeti sunmaktadır.

Kalite ve Test

Üretilen tüm Keba uyumlu servo motor kablo setleri, pin to pin ve yüksek voltaj testleri gibi sektörün gerektirdiği test cihazları ile kalite standartlarına uygun olarak test edilmekte ve istenildiği takdirde tüm set raporlarıyla birlikte teslim edilebilmektedir.

Teknik Destek

Kabsis standart kablo setleri dışında özel bağlantı şeması gerektiren kablo setlerinde müşterilerinden aldığı bağlantı şemalarına göre üretim yeteneğine sahiptir. Ayrıca ihtiyaç duyulan numune servo motor kablo setine göre alanında uzman ar-ge mühendisleri tarafından yapılan inceleme sonrasında birebir kablo seti montajı ve tadilatı da yapılabilmektir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için info@kabsis.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Kabsis Kablo sistemleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

KABSİS ÜRÜN KODU KEBA STANDART

AÇIKLAMA

CVK H01-030 XW H01-030 DSL Enkoder kablosu 3m
CVK R10-030 XW R10-030 DSL Resolver kablosu 3m
CVK P01-030 XW P01-030 Güç Kablosu kablosu 3m
CVK E10-030 XW E10-030 DSL Enkoder kablosu 3m
CVK H02-030 XW H02-030 DSL Enkoder kablosu 3m
CVK H04-030 XW H04-030 DSL Enkoder kablosu 3m
CVK P02-030 XW P02-030 DSL Enkoder kablosu 3m
CVK P04-030 XW P04-030 DSL Enkoder kablosu 3m

©2024 Kabsis® Tüm hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir içerik/görsel kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?