Siemens V90 Servo Motor Konnektörleri, servo motor sinyal konnektörleri ve servo motor güç konnektörleri olarak ihtiyaç duyulan tüm servo motorlara uygun şekilde Kabsis müşterilerine uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Servo motorların sistem ile bağlantısında kullanılan  Siemens V90 Servo Motor Konnektörleri, servo motor kablo resolver konnektörleri ve servo motor güç soketleri için Kabsis’ in zengin ve çeşitli stoklarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için info@kabsis.com.tr adresine mail atabilir ya da müşteri servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Kabsis Kablo sistemleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kabsis Hakkında

Servo Motor Kablo Setleri, servo motor sinyal kabloları ve servo motor güç kabloları olarak ihtiyaç duyulan tüm servo motorlara uygun şekilde Kabsis’ in uzman kadrosu tarafından istenilen metrajlarda üretilmektedir.

Servo motorların sistem ile bağlantısında kullanılan encoder kablo setleri, resolver setleri ve servo motor güç setleri uygulamanın gereksinimlerine göre hareketli ortam veya sabit ortam kablolarından yüksek kaliteli Servo Motor Soketleri ile imal edilmektedir.

Zengin stoklarıyla Kabsis uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajıyla müşterilerine Servo Motor Soketleri ve kablo setlerinde en iyi hizmeti sunmaktadır. Acil ihtiyaç duyulan Servo Motor Soketleri ve servo kablo setleri için, Kabsis Kablo Sistemleri olarak müşteri memnuniyetine verdiği önem ve hizmet politikası gereğince  ürünlerin stoklarında olması durumda 24 saat içinde hızlı teslimat hizmeti sunmaktadır.

Kalite ve Test

Üretilen tüm servo motor kablo setleri, pin to pin ve yüksek voltaj testleri gibi sektörün gerektirdiği test cihazları ile kalite standartlarına uygun olarak test edilmekte ve istenildiği takdirde tüm set raporlarıyla birlikte teslim edilebilmektedir.

Teknik Destek

Kabsis standart kablo setleri dışında özel bağlantı şeması gerektiren servo motor kablo setleri için müşterilerinden aldığı bağlantı şemalarına göre üretim yeteneğine sahiptir. Ayrıca ihtiyaç duyulan numune servo motor kablo setine göre alanında uzman ar-ge mühendisleri tarafından yapılan inceleme sonrasında birebir kablo seti montajı ve tadilatı da yapılabilmektir.

©2024 Kabsis® Tüm hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir içerik/görsel kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?